Onze medewerkers helpen je graag verder. Neem gerust contact op.

Dokters

Heleen Van Mieghem 
Dokter Violett Antwerpen
0474 985766
heleen.van.mieghem@violett.be

Kris Keersmaekers 
Dokter Violett Antwerpen
0474 985766
kris.keersmaekers@violett.be

Lien Bontinck
Dokter Violett Antwerpen
0474 985766
lien.bontinck@violett.be

Caroline Simons
Dokter Violett Antwerpen en Gent
0474 985766
caroline.simons@violett.be

Anne-Sophie De Cannière
Dokter Violett Gent
0472 094019
annesophie.decanniere@violett.be

Lies Lambrecht
Dokter Violett Hasselt
0479 282459
lies.lambrecht@violett.be

Andries Kelchtermans
Dokter Violett Hasselt

Gezondheidswerkers

Veerle Doossche
Gezondheidswerker Violett Antwerpen
0474 985766
veerle.doossche@violett.be

Caroline Mannaerts
Gezondheidswerker Violett Antwerpen
0474 985766
caroline.mannaerts@violett.be

Julie De Spaey
Gezondheidswerker Violett Gent
0471 215269
julie.despaey@violett.be

Emilie Daems
Gezondheidswerker Violett Gent
0472 254651
emilie.daems@violett.be

Saartje Vangansewinkel
Gezondheidswerker Violett Hasselt
0479 282464
saartje.vangansewinkel@violett.be

Sociaal werkers

Anne Vercauteren
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen
0470 693173
anne.vercauteren@violett.be

Anna Wójcik
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen
0473 550241
anna.wojcik@violett.be

Silke Schroeyens
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen
0468 11 89 91
silke.schroeyens@violett.be

Cosmin Morari
Ervaringsdeskundige Violett Antwerpen
0477 901247
cosmin.morari@violett.be

Silke Winne
Sociaal hulpverlener Violett Gent
0471 215272
silke.winne@violett.be

Imke Laureys
Sociaal hulpverlener Violett Gent
0472 043443
imke.laureys@violett.be

Hilde Brusselle
Sociaal hulpverlener Violett Gent
0471 215273
hilde.brusselle@violett.be

Coördinatoren

Katleen Peleman
Coördinator Violett Antwerpen
0498 74 08 76
katleen.peleman@violett.be

Martine Claeyssens
Coördinator Violett Gent en Hasselt
0473 845895
martine.claeyssens@violett.be

Administratie

Veerle Dierckx
Administratief medewerker Violett Antwerpen

Logistiek

Marina Van Wesemael
Logisitiek medewerker Violett Antwerpen

Niet gevonden wie je zocht? Je kan ons ook op andere manieren contacteren.

Voor algemene vragen, voor een bezoek van de dokter op je werkplek, voor sociale hulp...
Antwerpen
03 293 95 91
maandag09.00 - 17.00dinsdag09.00 - 17.00woensdag09.00 - 17.00donderdag09.00 - 17.00vrijdag09.00 - 17.00
Gent
09 233 47 67
maandag/dinsdag13.00 - 17.00woensdag/donderdag13.00 - 17.00vrijdag10.00 - 14.00
Hasselt
011 33 30 58
maandag10.00 - 14.00dinsdag/woensdag/donderdag10.00 - 14.00vrijdag10.00 - 14.00
Kies iemand uit ons team om te contacteren via Whatsapp
Antwerpen
Verversrui 3
2000 Antwerpen
Kaart

Voor de doktersconsultatie zonder afspraak:

maandag14.00 - 16.00dinsdag/woensdag10.00 - 12.0018.00 - 20.00donderdag/vrijdag10.00 - 12.00

Wil je niet wachten? Je kan online een afspraak maken
www.thedoctors.be

Voor algemene vragen:

maandag09.00 - 17.00dinsdag09.00 - 17.00woensdag09.00 - 17.00donderdag09.00 - 17.00vrijdag09.00 - 17.00

Gent
Brabantdam 100B
9000 Gent
Kaart

Voor de doktersconsultatie zonder afspraak:

maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag11.00 - 13.00

Voor algemene vragen en sociale hulp:

maandag/dinsdag13.00 - 17.00woensdag/donderdag13.00 - 17.00vrijdag10.00 - 14.00

Hasselt
Ertbeekstraat 34
3500 Hasselt
Kaart

Voor de doktersconsultatie zonder afspraak:

maandag10.00 - 12.00dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag/

Voor algemene vragen en sociale hulp:
Via telefoon of op afspraak

      Deze website maakt enkel gebruik van functionele en analytische cookies. Die geven géén informatie door aan sociale media of aan andere sites. Met die cookies werkt de website vlotter, zo onthouden we bijvoorbeeld in welke taal je de website bezoekt. Ook weten we welke pagina’s op violett.be het meest gelezen worden en welke het minst. Lees ons Cookiebeleid als je hier meer over wil weten.