Onze medewerkers helpen je graag verder. Neem gerust contact op.

Dokters

Karen De Vos
Dokter Violett Antwerpen
0474 98 57 66
karen.de.vos@violett.be

Machteld Storms
Dokter Violett Antwerpen
machteld.storms@violett.be

Anne-Sophie De Cannière
Dokter Violett Gent
0472 09 40 19
annesophie.decanniere@violett.be

Katrien D'Haens
Dokter Violett Gent
0471 81 23 25
katrien.dhaens@violett.be

Lies Lambrecht
Dokter Violett Hasselt
0479 28 24 59
lies.lambrecht@violett.be

Marieke Priem
Dokter Violett Hasselt
0470 03 49 20
marieke.priem@violett.be

Gezondheidswerkers

Ella Augustijnen
Gezondheidswerker Violett Antwerpen
0474 98 57 66
ella.augustijnen@violett.be

Emma Van De Voorde
Gezondheidswerker Violett Antwerpen
0474 98 57 66
emma.vandevoorde@violett.be

Anna Phlix
Gezondheidswerker Violett Gent
0471 21 52 69
anna.phlix@violett.be

Iris Carrizo
Gezondheidswerker Violett Gent
0472 25 46 51
iris.carrizo@violett.be

Saartje Vangansewinkel
Gezondheidswerker Violett Hasselt
0479 28 24 64
saartje.vangansewinkel@violett.be

Sociaal werkers

Anne Vercauteren
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen
0470 69 31 73
anne.vercauteren@violett.be

Silke Schroeyens
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen
0468 11 89 91
silke.schroeyens@violett.be

Gitte Saelen
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen
0473 55 02 41
gitte.saelen@violett.be

Anna Wójcik 
Sociaal hulpverlener Violett Antwerpen

Silke Winne (afwezig)
Sociaal hulpverlener Violett Gent
0471 21 52 72
silke.winne@violett.be

Imke Laureys
Sociaal hulpverlener Violett Gent
0472 04 34 43
imke.laureys@violett.be

Hilde Brusselle
Sociaal hulpverlener Violett Gent
0471 21 52 73
hilde.brusselle@violett.be

Sara Perek 
Outreacher Violett Antwerpen
0471 59 89 10 
sara.perek@violett.be                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Coördinatoren

Martine Claeyssens
Coördinator Violett Gent en Hasselt
0473 84 58 95
martine.claeyssens@violett.be

Els Traets
Coördinator Antwerpen
0472 30 38 29 
els.traets@violett.be

Logistiek

Marina Van Wesemael
Logisitiek medewerker Violett Antwerpen

Niet gevonden wie je zocht? Je kan ons ook op andere manieren contacteren.

Voor algemene vragen, voor een bezoek van de dokter op je werkplek, voor sociale hulp...
Antwerpen
03 293 95 91
maandag09.00 - 17.00dinsdag09.00 - 17.00woensdag09.00 - 17.00donderdag13.00 - 17.00vrijdag09.00 - 17.00
Gent
09 233 47 67
maandag/dinsdag13.00 - 17.00woensdag/donderdag13.00 - 17.00vrijdag10.00 - 14.00
Hasselt
011 33 30 58
maandag10.00 - 14.00dinsdag/woensdag/donderdag10.00 - 14.00vrijdag10.00 - 14.00
Kies iemand uit ons team om te contacteren via SMS, Whatsapp of Signal
Antwerpen
Verversrui 3
2000 Antwerpen
Kaart

Doktersconsultatie zonder afspraak: maandag en donderdag van 14:00 tot 16:00

Doktersconsultatie op afspraak:

maandag/dinsdag/woensdag10.00 - 12.0018.00 - 20.00donderdag/vrijdag10.00 - 12.00

Voor algemene vragen en sociale hulp:

maandag09.00 - 17.00dinsdag09.00 - 17.00woensdag09.00 - 17.00donderdag13.00 - 17.00vrijdag09.00 - 17.00

Gent
Brabantdam 100B
9000 Gent
Kaart

Doktersconsultatie op afspraak:

maandag/dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag11.00 - 13.00

Voor algemene vragen en sociale hulp:

maandag/dinsdag13.00 - 17.00woensdag/donderdag13.00 - 17.00vrijdag10.00 - 14.00

Hasselt
Ertbeekstraat 34
3500 Hasselt
Kaart

Doktersconsultatie op afspraak:

maandag10.00 - 12.00dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag/

Voor algemene vragen en sociale hulp:
Via telefoon of op afspraak

×

      Deze website maakt enkel gebruik van functionele en analytische cookies. Die geven géén informatie door aan sociale media of aan andere sites. Met die cookies werkt de website vlotter, zo onthouden we bijvoorbeeld in welke taal je de website bezoekt. Ook weten we welke pagina’s op violett.be het meest gelezen worden en welke het minst. Lees ons Cookiebeleid als je hier meer over wil weten.